Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Orzeł Opole

Nasze „Orzełki” wracają do rywalizacji sportowej

Krótki odpoczynek po rozgrywkach ligowych oraz wiele godzin spędzonych na treningach – tak wyglądały ostatnie tygodnie w wykonaniu naszych młodych adeptów piłki ręcznej.  W tym czasie zawodnicy ciężko trenowali i pracowali nad wieloma istotnymi elementami, które wymagają osiągnięcia odpowiednich nawyków i mechanizmów. Było również sporo pracy na koordynacją ruchową i kondycją fizyczną. Końcówka sezonu zapowiada się dla nas bardzo pracowicie, gdyż w planach mamy występ na dwóch turniejach, a być może do tego dojdą kolejne. Najbliższy z nich odbędzie się 25 maja w Komprachcicach. Wówczas na hali OSiR-u spotkają się trzy zespoły. Prócz naszych dobrych znajomych zagramy również z rówieśnikami z Tułowic.

Podczas zawodów będzie obowiązywał system gier „każdy z każdym”, co gwarantuje wszystkim zespołom rozegranie dwóch emocjonujących spotkań. Czas gry ustalono na 2 x 20 minut.

Żaden trening nie zastąpi rywalizacji i emocji podczas meczu, dlatego tak ważne jest, aby okres przepracowany podczas zajęć na hali zakończyć udziałem w rozgrywkach z mocnymi zespołami podczas których będzie można zweryfikować nabyte umiejętności i wiedzę.

Rozgrywki towarzyskie mają być przetarciem przed kolejnym turniejem, który odbędzie się z ramienia ZPRP również w Komprachcicach.

Harmonogram turnieju 25.05.2016:

16:00  OSiR Komprachcice – Tułowice

17:00  Orzeł Opole – Tułowice

18:00  OSiR Komprachcice – Orzeł Opole

Komentarze

komentarz