Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
psp-1-opole

II miejsce rocznika 2006 podczas turnieju w Ziębicach

Nasza najmłodsza grupa Orzełków, która startowała dzisiaj w Mini Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora SP nr 4 w Ziębicach wraca z II miejscem!
Ze względu na szkolny charakter zawodów, które odbywały się w województwie dolnośląskim, wystąpiliśmy jako zespół PSP nr 1 Opole, połączony z zawodnikami Klubu Sportowego Orzeł Opole.

Kolejne owocne granie dostarczyło nam mnóstwo nieocenionego doświadczenia, którego nikt nam nie odbierze. W pierwszym meczu po bardzo dobrym otwarciu spotkania z Sp nr 2 Ziębice, wygraliśmy 10:4. W drugim pojedynku, po słabym początku, nie zdołaliśmy dogonić ekipy z Grodkowa, pomimo rozegrania świetnej drugiej połowy, w której wygraliśmy jedną bramką – wynik końcowy należał do PSP nr 3, która triumfowała 8-12.
Okazja do rewanżu nadarzy się podczas finałowego turnieju Mini Handball ligi, podczas którego obie ekipy zagrają przeciwko sobie w starciu półfinałowym.

Dzięki utrzymaniu koncentracji oraz wyciągnięciu wniosków z porażki, wygraliśmy kolejne dwa spotkania – z gospodarzami Sp nr 4 Ziębice 11:5 oraz drużyną z Wrocławia, 11:8.
Gratulujemy całej ekipie Orła Opole, jak również chłopcom reprezentującym PSP nr 1 w Opolu za ambicję, wolę walki oraz zaangażowanie na boisku.
Gratulacje także dla Mikołaja Żyrka, który dzięki współpracy całego zespołu, zdobył tytuł „Króla Strzelców” z liczbą 16 bramek.

Wyniki naszych spotkań:
PSP nr Opole – SP 2 Ziębice 10:4
PSP 1 Opole – PSP 3 Grodków 8:12
PSP 1 Opole – SP 4 Ziębice 11:5
PSP 1 Opole – PSP nr 76 Wrocław 11:8

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. PSP nr 3 Grodków
2. PSP nr 1 Opole
3. Sp 2 Ziębice
4. Sp 4 Ziębice
5. PSP nr 76 Wrocław

Komentarze

komentarz