Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole-rocznik-2006

Turniej mini piłki ręcznej w Ziębicach

Na naszych najmłodszych adeptów piłki ręcznej czeka kolejna rywalizacja w tym sezonie. Zawodnicy z rocznika 2006 wyjadą w czwartek na Turniej klas czwartych w mini piłce ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach.
W zawodach weźmie udział 5 drużyn, prócz naszej ekipy, województwo opolskie reprezentować będzie PSP 3 Grodków, pozostałe drużyny to przedstawiciele Dolnego Śląska – Sp 2 Ziębice, Sp 4 Ziębice oraz zespół z Wrocławia.

Podczas turnieju będzie obowiązywał system „każdy z każdym”, co gwarantuje wszystkim drużynom rozegranie czterech spotkań w ciągu jednego dnia. To spora dawka szczypiorniaka, która uczy młodych ludzi utrzymania koncentracji przez cały czas trwania zawodów, sprawdza ich kondycję fizyczną podczas rywalizacji turniejowej, ale także zmusza do szybkiej analizy i wyciągania wniosków przed kolejnym meczem. Czas trwania spotkania to 2 x 10 minut.

To kolejne ogólnopolskie zawody, w których wezmą udział zawodnicy najmłodszej kadry w naszym klubie. Do tej pory grupa z rocznik 2006 i młodsi zajęła III miejsce na turnieju „Sławomir Szmal Zaprasza” w Zawadzkiem, I miejsce na towarzyskim turnieju w Białej k. Wielunia, VI lokatę w XVII Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Kielc oraz IV miejsce podczas „Petrol Energy Cup” w Opolu.
Dzięki nieocenionemu wsparciu naszych sponsorów – firmie Petrol Energy oraz CB S.A., którzy pokrywają koszty wyjazdów i udziału naszych młodzieżowych drużyn w turniejach regionalnych i ogólnopolskich, możemy zapewnić naszym młodym szczypiornistom systematyczny rozwój i sportowy progres.

Nasze mecze podczas Turnieju w Ziębicach:

10:15  Sp 2 Ziębice – Orzeł Opole

11:30  PSP 3 Grodków – Orzeł Opole

12:30  Sp 4 Ziębice – Orzeł Opole

13:15  SP Wrocław – Orzeł Opole

Komentarze

komentarz