Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole-2004

Finał rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Dzieci

W najbliższy piątek w Kompleksie rekreacyjno – sportowym GWARDIA zorganizujemy finałowy turniej Wojewódzkiej Ligi OZPR w kategorii Dzieci – Chłopcy. Prócz naszej ekipy, która z kompletem punktów triumfowała w Grupie „A”, w turnieju wezmą udział zwycięscy grupy „B” – Olimp Grodków, wicelider, Orlik Brzeg oraz drugi zespół naszej grupy, OSiR Komprachcice.

W poprzednim sezonie nasze Orzełki zbierały na ligowych parkietach cenne doświadczenie, a w potyczkach z zespołami naszego regionu schodziły pokonane, jednakże każdy mecz przynosił lekcję pokory, a przede wszystkim naukę szczypiorniaka, która zaprocentowała w tegorocznych potyczkach.

W fazie grupowej obecnych rozgrywek Orzeł Opole rywalizował z KS Gwardią Opole oraz OSiR-em Komprachcice. Podczas trzech regionalnych turniejów odnieśliśmy komplet 6 zwycięstw, co dało nam awans do finału wojewódzkiego. Dodatkowo, dzięki ustaleniom i mediacjom z pozostałymi zainteresowanymi klubami, możemy zorganizować zawody u siebie i wystąpić w roli gospodarza turnieju.

Wojewódzki Finał Ligi OZPR Chłopców odbędzie się  w piątek 28 kwietnia 2017 o godz. 16:30 w „Hali Gwardii” przy ulicy Kowalskiej 2.

Terminarz turnieju finałowego, 28.04.2017:

Olimp Grodków – SKS Orlik Brzeg

Orzeł Opole – LKS OSiR Komprachcice

LKS OSiR Komprachcice – Olimp Grodków

Orzeł Opole – SKS Orlik Brzeg

SKS Orlik Brzeg – LKS OSiR Komprachcice

Orzeł Opole – Olimp Grodków

 

Komentarze

komentarz