Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej

Zaproszenia na letni obóz sportowy dla uczestników MHL 2017

Za nami III edycja Mini Handball Ligi, która dostarczyła wielu sportowych emocji, a na parkiecie mogliśmy podziwiać fantastyczne parady bramkarskie, niesamowite akcje w ofensywie oraz liczne gole.

Ponad setka młodych adeptów szczypiorniaka wzięła udział w największych rozgrywkach piłki ręcznej w naszym regionie. Po ostatnim meczu finałowym poznaliśmy końcową klasyfikację turnieju oraz medalistów tegorocznej edycji.  W wielkiej „czwórce” znalazły się dwie ekipy z miasta Opola oraz dwie drużyny spoza stolicy województwa opolskiego.
W rozgrywkach triumfowała bezkonkurencyjna szkoła nr 3 z Grodkowa przed wicemistrzami, PSP nr 24, oraz zamykającymi podium uczniami z Zawadzkiego. Czwarte miejsce, tak mało lubiane przez sportowców, zajęli podopieczni Bogumiła Barana z opolskiej „jedynki”.

To właśnie młodzi gracze byli głównymi aktorami na boisku, bez których nie byłoby tak fantastycznego widowiska. Na parkiecie pojawiło się wiele młodych i obiecujących talentów, a najlepsi, którzy wyróżnili się podczas czterech turniejów III edycji otrzymali na zakończenie rozgrywek nominacje na letni obóz sportowy, który w całości będzie sfinansowany przez właściciela Hali Sportowej, który jest głównym sponsorem klubu.

Letni obóz sportowy odbędzie się w terminie 21.08 – 25.08.2017 w Kompleksie rekreacyjno – sportowym Gwardia. Obóz będzie miał charakter półkolonii, a uczestnicy będą spotykać się przez 5 dni w godzinach porannych na zajęciach sportowych na Hali Gwardii, natomiast po treningu na uczestników czekają ciekawe wyjścia zorganizowane. Wśród atrakcji będą m.in.: seans w kinie, gra w kręgle, zajęcia na letnim basenie oraz rejs statkiem po Odrze.
Mini Handball Liga Camp zakończy się wręczeniem zaproszeń do młodzieżowego Klubu sportowego Orzeł Opole, w którym już od września wszyscy nominowani będą mogli rozpocząć regularne treningi z piłki ręcznej. Gra w klubie to nie tylko szansa rozwoju, ale także możliwość wyjazdu na ciekawe turnieje i okazja do regularnej gry oraz rywalizacji z rówieśnikami.

Organizatorzy wytypowali 28 nazwisk, a wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele wszystkich szkół startujących w tegorocznych rozgrywkach.
Przypominamy, że potwierdzenie zgłoszenia uczestnika należy nadesłać na adres e-mail: kontakt@orzelopole.pl do dnia 30 lipca 2017r., w treści podając imię, nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia dziecka oraz nr kontaktowy do rodziców / prawnych opiekunów.

Komentarze

komentarz