Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Opolska Liga Dzeici

Opolska Liga Młodzika: Olimp Grodków – Orzeł Opole

Nasz najstarszy rocznik w młodzieżowym klubie piłki ręcznej Orzeł Opole, wczorajszym meczem z Olimpem Grodków, rozpoczął zmagania w Opolskiej Lidze Młodzika w sezonie 2017/2018.

W piątkowym spotkaniu lepsi okazali się gospodarze, a końcowym triumfie Olimpu zadecydowało ostatnie 15 minut spotkania, kiedy to rywale narzucili swój styl gry, wykluczyli z rozegrania poprzez indywidualne krycie naszego najskuteczniejszego gracza, Kamila Liliena oraz zaprezentowali bardzo skuteczne rzuty. Nasz zespół dotrzymywał kroku grodkowianom tylko przez pierwszą cześć spotkania, utrzymując wynik w okolicach remisu.

Przetarcie i premierowy mecz w Wojewódzkiej Lidze Młodzika za nami, a nadchodzący sezon z pewnością będzie bardzo trudny i wymagający, gdyż nasi chłopcy będą rywalizowali z drużynami, które w swoich składach mają o rok starszych zawodników, jednakże jest to doskonała okazja do zdobycia nieocenionego doświadczenia oraz ogrania na tym poziomie rozgrywek..

W najbliższą środę, 25 października w ramach drugiej kolejki zagramy na własnej hali z OSiR-em Komprachcice. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:45.

Komentarze

komentarz