Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej

Rozpoczynamy ligowe zmagania w kategorii Młodzika

Nasz najstarszy rocznik w młodzieżowym klubie piłki ręcznej Orzeł Opole rozpoczyna waśnie kolejny etap w kroczeniu do seniorskiego szczypiorniaka. Po zdobyciu mistrzostwa województwa w kategorii dzieci – chłopcy w ubiegłym sezonie, teraz nadszedł czas na starty w Lidze Młodzika. Nadchodzący sezon z pewnością będzie bardzo trudny i wymagający, gdyż nasi chłopcy będą rywalizowali z drużynami, które w swoich składach mają o rok starszych zawodników, jednakże ogranie i zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje.

Od początku września nasza młodzież przygotowuje się do tegorocznych startów, a w ramach meczów kontrolnych zagraliśmy na Festiwalu Piłki Ręcznej w Świdnicy oraz na towarzyskim turnieju „Otwarcie Sezonu 2017/2018” w Komprachcicach. Prócz tego rozegraliśmy serię sparingów z zaprzyjaźnioną drużyną z Komprachcic, grając zarówno u siebie, jak i na terenie rywala.

W najbliższy piątek, 20 października wyjazdowym starciem z Olimpem Grodków rozpoczniemy debiutancki sezon w Opolskiej Lidze Młodzika. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:45.

Komentarze

komentarz