Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole

Drugie miejsce Rocznika 2005 podczas „KOMPRACHCICKICH MIKOŁAJEK”

W piątkowe przedpołudnie na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu OSiR Komprachcice wzięliśmy udział w turnieju mikołajkowym dla rocznika 2005, który otwiera trzydniowe świąteczne zmagania na hali OSiR-u.

Rocznik 2005 połączony z rocznikiem 2006 zaprezentował się bardzo dobrze, po raz kolejny kończąc zmagania w czołowej „trójce” turnieju. Na otwarcie wygraliśmy z gospodarzami zawodów. Swój rytm gry narzuciliśmy od pierwszych minut spotkania, prowadząc i kontrolując mecz do samego końca. Druga potyczka to zdecydowanie starcie z rywalem z innej półki. Olimp Grodków w tej kategorii wiekowej stanowi bardzo solidny zespół, który znany jest z szybkiej i kombinacyjnej gry w ataku. Tym razem polegliśmy ze świetnie grającym rywalem. W ostatnim meczu pograli zawodnicy głównie z  rocznika 2006 oraz Ci, którzy spędzili do tej pory najmniej minut na boisku. Wygraliśmy wysoko z drużyną z Tarnowa Opolskiego, która ma duży potencjał sportowy, lecz brakuje jej ogrania i  boiskowego doświadczenia. Dwa zwycięstwa i porażka dały nam drugą lokatę podczas turnieju mikołajkowego.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Bartosz Chwojnicki, a nagroda najbardziej wartościowego zawodnika całego turnieju trafiła w ręce Kuby Luksy.

Wyniki:

9:00     OSiR Komprachcice    –         Orzeł Opole             8:14

9:35     Olimp Grodków         –         Tarnów Opolski        21:3

10:10   OSiR Komprachcice  –         Tarnów Opolski        13:6

10:45   Orzeł Opole                  –         Olimp Grodków        7:13

11:20   Orzeł Opole                 –         Tarnów Opolski         22:7

11:55   OSiR Komprachcice     –         Olimp Grodków        4:13

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Olimp Grodków  9
  2. Orzeł Opole  6
  3. OSiR Komprachcice  3
  4. Tarnów Opolski  0

Komentarze

komentarz