Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole

Mikołajkowe granie w Komprachcicach – Turniej Młodzika

Turniej mikołajkowy „KOMPRACHCICKIE MIKOŁAJKI” w kategorii młodzika, który odbył się w sobotę 9.12 to dla naszego zespołu kolejne sportowe wyzwanie tego sezonu.

Na zaproszenie naszych dobrych znajomych z Komprachcic wzięliśmy udział w świątecznym turnieju  z udziałem gospodarzy, Moto – Jelcz Oława oraz Rokietnicy Zabrze. Ze starszymi chłopakami rywalizowaliśmy zespołem złożonym jedynie z zawodników z rocznika 2004. Dla „Orzełków” była to kolejna lekcja szczypiorniaka, bagaż doświadczenia, który ma zaprocentować w przyszłym sezonie oraz możliwość rywalizacji z najlepszymi. Pełen emocji pojedynek zagraliśmy na otwarcie turnieju z OSiR-em Komprachcice, kiedy to jeszcze nasi zawodnicy byli pełni sił i nie odczuwali trudów zawodów, jednak trzy mecze 2×20 min. grane jednego dnia to nie lada wysiłek, a już jutro czeka nas spotkanie z Gwardią Opole w Opolskiej Lidze Młodzika.

Warto wspomnieć, że gospodarze rozkręcali się z meczu na mecz, kończąc zawody z kompletem zwycięstw. Nam nie udało się wywieźć zdobyczy punktowej, ale cieszy postawa zawodników i możliwość przetestowania różnych wariantów gry. Jak sama nazwa wskazuje, turnieje świąteczne czy mikołajkowe są doskonałą okazją do ogrywania się na krajowym podwórku.

Postawa naszej drużyny została doceniona przez organizatorów, gdyż najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Przemysław Stachera, natomiast statuetkę najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Kamil Lilien.

Klasyfikacja Końcowa:

  1. OSiR Komprachcice
  2. Moto – Jelcz Oława
  3. Rokitnica Zabrze
  4. Orzeł Opole

Komentarze

komentarz