Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej

Turniej Dzieci o Puchar prezydenta Opola

Kolejne sportowe emocje czekają nas już 4 czerwca. W sobotę weźmiemy udział  w Turnieju Dzieci o Puchar Prezydenta Opola w ramach obchodów 70-lecia Piłki Ręcznej na Opolszczyźnie.
Zawody, których organizatorem jest Opolski Związek Piłki Ręcznej odbędą się na Hali OSiR-u w Komprachcicach. Prócz naszej drużyny w turnieju wystartują Orlik Brzeg, LKS Komprachcice oraz ŚKPR Świdnica.

W ostatnim czasie niezwykle często gramy z zespołem Komprachcic, sobotnie spotkanie będzie już piątym w tym sezonie i choć mecze pomiędzy obiema drużynami są niezwykle emocjonujące, to bilans niestety jest niekorzystny dla naszego zespołu. Z pięciu starć wygraliśmy tylko jedno, a najbliższy turniej będzie okazją do poprawienia naszych statystyk.
Z Orlikiem Brzeg mieliśmy okazję rywalizować w fazie grupowej tegorocznej ligi OZPR w kategorii Dzieci – Chłopcy. Z naszym najbliższym rywalem spotykaliśmy się również pięciokrotnie. Prócz wspomnianych rozgrywek ligowych graliśmy również na listopadowym towarzyskim turnieju w Grodkowie. Mimo wielu szans nie potrafiliśmy znaleźć jak do tej pory recepty na drużynę z Brzegu.
Trzecim przeciwnikiem z którym zagramy będzie mocny zespół z województwa dolnośląskiego – ŚKPR Świdnica.

Wstępem do sobotniej rywalizacji był ubiegłotygodniowy towarzyski turniej w Komprachcicach, który zakończyliśmy na drugim miejscu. Nasi zawodnicy mieli okazję poczuć smak rywalizacji po dłuższej przerwie, zagrać dwa cenne spotkania na hali, w której odbędą się zawody 4 czerwca, a także sprawdzić swoją formę na tle solidnych rywali z Komprachcic i Tułowic.

Zawody na hali OSiR-u rozpoczną się o godzinie 10:00, a na otwarcie zmagań zagramy z gospodarzami.
Po rozgrywkach dzieci na parkiet wybiegną dorośli, którzy zagrają w Turnieju Oldboyów o Puchar Prezydenta Opola.

 

Harmonogram:

10:00  OSiR Komprachcice – Orzeł Opole

10:35  ŚKPR Świdnica – Orlik Brzeg

11:10  OSiR Komprachcice – Orlik Brzeg

11:45  Orzeł Opole – ŚKRP Świdnica

12:20  Orzeł Opole – Orlik Brzeg

12:55  OSiR Komprachcice – ŚKPR Świdnica

Komentarze

komentarz