Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
letni oboz _ORZEL OPOLE

Przygotowania do nowego sezonu – ORZEŁ OPOLE rocznik 2004/2005

Najstarsza młodzież z Klubu Sportowego Orzeł Opole rozpoczęła wczoraj przygotowania do nadchodzącego sezonu 2018/2019. Jednym z kluczowych etapów podczas okresu przygotowawczego jest 5-dniowy obóz sportowy w ośrodku BANDEROZA w Głuchołazach.

W kompleksie sportowym u podnóża Gór Opawskich pod bacznym okiem naszych trenerów ćwiczą zawodnicy z roczników 2003, 2004 oraz 2005, którzy będą rywalizowali w rozgrywkach w kat. Młodzika.

Podczas letniego obozu Orzełki będą przygotowywać się do trudów pierwszej części sezonu. Plany i cele są ambitne, a trenerom i działaczom klubu zależy na ciągłym rozwoju młodych adeptów piłki ręcznej, którzy mają już zebrany spory bagaż doświadczeń. Jednym z założeń na dalszą część sezonu jest na pewno walka o triumf w Opolskiej Lidze Młodzika, dlatego trenerzy Bogumił Baran i Maciej Nawrocki szczególną uwagę przywiązują do przygotowania fizycznego i motorycznego. W ciągu niemalże tygodniowego zgrupowania z pewnością wystarczy czasu na pracę nad techniką zawodników oraz na trenowanie poszczególnych wariantów ustawienia i gry na boisku.

Nasza drużyna ma do swojej dyspozycji dwa razy dziennie w blokach po 1,5 godziny pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej. Prócz tego na młodzież czeka wiele atrakcji towarzyszących, w planach jest w zależności od warunków pogodowych, rajd pieszy na Górę Chrobrego, rajd nocny z pochodniami, sesja w Jaskini solnej oraz mini turniej łuczniczy.

Uczestnicy mogą także korzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego, multimedialnego, gier plenerowych (krykiet, unihokej, bule, twister, jenga XXL itp.), z siłowni, sauny oraz boisk rekreacyjnych na terenie ośrodka.
Dla wzbogacenia i urozmaicenia pobytu codziennie wieczorami zaplanowane są atrakcje dla uczestników obozu, m.in.: ognisko z kiełbaskami, dyskoteki i karaoke, w zależności od chętnych osób i warunków atmosferycznych.

 

Komentarze

komentarz