Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Turniej w Swidnicy

Ostatni test Orzełków przed startem w lidze Młodzika

Nasz najstarszy rocznik w młodzieżowym klubie piłki ręcznej Orzeł Opole rozpoczyna waśnie kolejny etap w kroczeniu do seniorskiego szczypiorniaka. Po zdobyciu mistrzostwa województwa w kategorii dzieci – chłopcy w ubiegłym sezonie, teraz nadszedł czas na rywalizację w kategorii Młodzika. Nadchodzący sezon z pewnością będzie bardzo trudny i wymagający, gdyż nasi chłopcy będą rywalizowali z drużynami, które w swoich składach mają o rok starszych zawodników, jednakże ogranie i zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje, a do tego należy dołożyć ciężką pracę na treningach trzy razy w tygodniu.

Od początku września nasza młodzież przygotowuje się do tegorocznych startów, a w ramach meczów kontrolnych zagraliśmy na Festiwalu Piłki Ręcznej w Świdnicy oraz stoczyliśmy trzy sparingi z zaprzyjaźnioną drużyną z Komprachcic.

W najbliższą sobotę, 7 października właśnie u naszych dobrych znajomych na hali OSiR-u zagramy ostatni turniej towarzyski przed startem ligi. W Komprachcicach spotkają się cztery drużyny: OSiR Komprachcice, Gwardia Opole, SPR Oleśnica oraz nasza ekipa.

Harmonogram turnieju:

9.00  OSiR Komprachcice – Orzeł Opole

9.30  Gwardia Opole – SPR Oleśnica

10.00  Orzeł Opole – Gwardia Opole

10.30  OSiR Komprachcice – SPR Oleśnica

11.00  SPR Oleśnica – Orzeł Opole

11.30  OSiR Komprachcice – Gwardia Opole

12.00  Zakończenie turnieju

 

Komentarze

komentarz