Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Petrol-Energy-Cup

Nagrody indywidualne podczas PE Cup

Petrol-Energy-CupPo zakończeniu niedzielnego Petrol Energy Cup, najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni podczas ceremonii wręczenia nagród. Drużyną, która straciła najmniejszą liczbę bramek był triumfator turnieju – OSiR Komprachcice. Podopieczni trenera Macieja Nawrockiego dali sobie rzucić w całych rozgrywkach jedynie 24 gole. Zespół bardzo dobrze ustawiał się w defensywie, a świetnie dysponowany tego dnia był bramkarz – Mateusz Lellek, który za swoją postawę na boisku został uznany najlepszym golkiperem turnieju.

Nagrodę za najwięcej rzuconych goli otrzymał Marek Hryniewicz z Orła Opole, który zagrał bardzo dobre zawody i wykazał się niezwykłą skutecznością w ataku, co było wynikiem świetnej współpracy z kolegami, którzy potrafili wypracować młodemu zawodnikowi dogodne sytuacje do zdobywania bramek. Marek zakończył rozgrywki z 25 golami na koncie.

Ostatnią nagrodą indywidualną tego dnia jaką przyznali organizatorzy Petrol Energy Cup był tytuł najbardziej wartościowego zawodnika całych zawodów. Wyróżnienie to powędrowało do zawodniczki UKS Pawonków – Amelii Klizma, która była nie tylko najlepszą zawodniczką swojej drużyny, ale także okazała się objawieniem całego turnieju. Jej grę docenili nie tylko organizatorzy, ale także trenerzy przeciwnych drużyn oraz kibice zgormadzeni na trybunach. Zewsząd padały także stwierdzenia, że Amelia ma ogromny talent, a w przyszłości może nawet walczyć o miejsce w narodowej reprezentacji.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, a przyznane nagrody niech będą motywacją do dalszej ciężkiej pracy.

Nagrody indywidualne podczas Petrol Energy Cup:

Najlepszy bramkarz: Mateusz Lellek (OSiR Komprachcice)

Zdobywca największej ilości bramek: Marek Hryniewicz (Orzeł Opole)

MVP turnieju: Amelia Klizma (UKS Pawonków)

Komentarze

komentarz