Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Orzeł Opole_Grodków

II kolejka Okręgowej Ligi OZPR Chłopców

Orzeł Opole_Grodków20 grudnia zagramy drugą kolejkę w ramach Okręgowej Ligi OZPR Chłopców. Tym razem organizatorem turnieju będzie Orlik Brzeg, który z dorobkiem 4 punktów zajmuje drugie miejsce w grupie A. Drużyna Orła Opole jedzie na teren rywala z nadzieją na dobrą grę i zdobycie pierwszych ligowych punktów. Po pierwszym turnieju, którego byliśmy gospodarzem, zajmujemy ostanie miejsce w grupie.

Naszym młodym graczom zdecydowanie lepiej wychodzi gra na wyjazdach, gdzie potrafimy zwyciężać nawet ze zdecydowanymi faworytami. Orzeł Opole potrafił ograć w Konstantynowie Łódzkim bardzo mocny zespół Agrykoli Warszawa oraz wywieźć dwa cenne remisy z towarzyskiego turnieju w Grodkowie, gdzie podzieliliśmy się punktami kolejno z Ziębicami oraz zespołem z Kolonowskiego.

W Klasyfikacji strzelców Opolskiej Ligi Chłopców Grupy A przewodzą Jakub Jancy z Gwardii Opole oraz Kamil Lilien z Orła Opole. Obaj zgromadzili po 19 bramek i byli zdecydowanie najlepszymi graczami w swoich drużynach podczas turnieju w Opolu. Rywalizację w Brzegu zainaugurujemy meczem z gospodarzami, Orlikiem, kolejne nasze spotkanie to starcie z Gwardią, której z pewnością będziemy chcieli zrewanżować się za minimalną porażkę w pierwszej kolejce. Turniej zakończymy meczem z liderami Grupy A, zespołem z Grodkowa.

 

Harmonogram turnieju w Brzegu, 20.12.2015:

SKS Orlik Brzeg – Orzeł Opole

UKS Olimp Grodków – KS Gwardia Opole

Orzeł Opole – KS Gwardia Opole

SKS Orlik Brzeg – UKS Olimp Grodków

UKS Olimp Grodków – Orzeł Opole

KS Gwardia Opole – SKS Orlik Brzeg

 

Tabela Gr. A:

  1. UKS Olimp Grodków 6 pkt
  2. SKS Orlik Brzeg 4 pkt
  3. KS Gwardia Opole 2 pkt
  4. Orzeł Opole 0 pkt

Komentarze

komentarz