II Edycja PEGO Mini Handball Ligi

Zapisy do II edycji turnieju PEGO MHL zakończone!
mini handball liga opole

Zapisy do II edycji PEGO Mini Handball Ligi zakończone!

Zapisy do II edycji PEGO Mini Handball Ligi zostały zakończone. Mamy komplet ośmiu wyrównanych drużyn, które od nowego roku rozpoczną rywalizację w czterech turniejach odbywających się cyklicznie raz w miesiącu. W porównaniu do pierwszej odsłony wśród uczestników zabrakło PSP 2 oraz PSP 21. W ich miejsce zagrają drużyny ze szkół podstawowych z Tarnowa Opolskiego oraz Grodkowa. Mając na uwadze wysoki poziom sportowy oraz wyrównaną rywalizację dobraliśmy tym razem 4 drużyny z Miasta Opola oraz cztery drużyny z podopolskich miejscowości.

Wśród uczestników kolejnej odsłony nie zabraknie finalistów poprzednich rozgrywek – szkół z Komprachcic i Kolonowskiego. Są z nami także brązowi medaliści ze szkoły podstawowej nr 9 z Opola. To gwarantuje nam jeszcze większe emocje oraz podniesienie poziomu rywalizacji.

Każdy z uczestników otrzyma na własność strój sportowy w którym będzie brał udział w rozgrywkach. Natomiast każda szkoła biorąca udział w II edycji otrzyma niezbędny sprzęt sportowy do prowadzenia zajęć z piłki ręcznej na lekcjach wychowania fizycznego. Na najlepszych zawodników czekają wyróżnienia i atrakcyjne nagrody, a dla opiekunów drużyn przewidzieliśmy ciekawe upominki.

Wszystkie dzieci startujące w PEGO Mini Handball Lidze będą miały szansę kontynuowania swojej przygody z piłką ręczną w drużynie Orła Opole. Nowa grupa wyłoniona po zakończeniu PEGO Mini Handball Ligi, najpierw będzie trenowała ze sobą na obozie, a we wrześniu stworzy drużynę dzieci z rocznika 2005 w Klubie Orzeł Opole.

Turniej Inauguracyjny planowany jest na początku 2016 roku.

Uczestnicy II edycji PEGO MINI HANDBALL LIGI:

  1. PSP nr 14 Opole
  2. PSP nr 1 Opole
  3. PSP nr 24 Opole
  4. PSP nr 9 Opole
  5. PSP Tarnów Op.
  6. PSP Kolonowskie
  7. PSP Komprachcice
  8. PSP nr 3 Grodków

Komentarze

komentarz