Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
HANDBALL CAMP

Ruszył Ogólnopolski Obóz Sportowy HANDBALL CAMP w Głuchołazach

W sobotę, 24 sierpnia 2019, w Ośrodku  wypoczynkowym BANDEROZA w Głuchołazach, rozpoczął się letni obóz sportowy pn. HANDBALL CAMP z udziałem zespołów z całej Polski.

Uczestniczące drużyny mają okazję do treningów na pełnowymiarowym boisku do piłki ręcznej, czeka na nich szereg atrakcji i kompleksowe przygotowanie do nadchodzącego sezonu.
Organizator letniego CAMPU, Klub Sportowy Orzeł Opole, zapewnia drużynom udział w zajęciach Crossfit, które wzmocnią poszczególne partie ciała młodych zawodników, dla zespołów zostanie także przeprowadzona konsultacja bramkarska wraz z dedykowanymi zajęciami.

Pod koniec zgrupowania zaplanowano sparingi oraz mini turniej piłki ręcznej w obecności sędziów sportowych, których również zapewnia organizator. Ponadto odbędzie się konferencja dla trenerów, podczas której nastąpi wymiana myśli szkoleniowej i dyskusja na temat szkolenia dzieci i młodzieży.
Poza aspektami sportowymi drużyny będą miały dostęp do odnowy biologicznej, takiej jak jaskinia solna, sauna sucha oraz basen. Ośrodek wypoczynkowy zapewnia szereg atrakcji, takich jak wycieczka na Górę Chrobrego oraz Kopę Biskupią, nocny rajd z pochodniami oraz wycieczkę do Czech.

Cały turnus to duże wyzwanie organizacyjne i logistyczne, a na potrzeby obozu zostanie zaangażowanych wielu specjalistów i instruktorów. Zespół, który ma najwięcej kilometrów do pokonania, zawita do nas z województwa kujawsko – pomorskiego, co pokazuje, że tego typu obozy są potrzebne i z pewnością będziemy organizowali je w przyszłości, zapewniając drużynom wszelkie potrzebne aspekty szkoleniowe i organizacyjne.

W I Obozie sportowym pn. HANDBALL CAMP uczestniczą m.in. Orzeł Opole, Kadra Województwa OPOLSKIEGO, ALFA Strzelno, MLUKS Tułowice oraz Spartakus Otmuchów.

Komentarze

komentarz