Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
ks-orzel-opole

Rozpoczynamy zmagania ligowe!

W niedzielę 11.12.2016, na hali przy Kowalskiej 2 rozpoczynamy tegoroczne rozgrywki Okręgowej Ligi OZPR w kategorii Dzieci – Chłopcy. Po serii meczów sparingowych,  regionalnym turnieju Petrol Energy Cup oraz Ogólnopolskich Turniejach w Konstantynowie Łódzkim i Kielcach, nasza drużyna przystępuje do rywalizacji  przygotowana pod względem fizycznym, mentalnym i pełna optymizmu na dobre granie i pozytywny wynik.

W zeszłym sezonie w lidze startowaliśmy jako zespół młody, który ogrywał się i zdobywał doświadczenie na opolskich parkietach, a zmagania zakończyliśmy bez zdobyczy punktowej. W obecnym sezonie przystępujemy do rywalizacji z zupełnie innej pozycji, a celem jest dobra, konstruktywna gra i pierwsze ligowe punkty.

W naszej grupie zmierzymy się z OSiR-em Komprachcice oraz Gwardią Opole. Obie ekipy są nam bardzo dobrze znane, zarówno z jedną, jak i drugą drużyną mamy wiele okazji do gry na wojewódzkich turniejach oraz w meczach towarzyskich. Stawka jest niezwykle wyrównana, a o końcowym triumfie będzie decydowała lepsza dyspozycja dnia, koncentracja i walka na parkiecie, wynik w każdym starciu jest sprawą otwartą, co zapowiada nam wielkie emocje.

I kolejka, Gr. B Okręgowa Liga OZPR w kategorii Dzieci – Chłopcy:

9:00   Orzeł Opole – OSiR Komprachcice

9:30   OSiR Komprachcice – Gwardia Opole

10:00  Orzeł Opole – Gwardia Opole

Komentarze

komentarz