Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
KS-Orzel-Opole

Rocznik 2005 – 2006 triumfuje w Białej k. Wielunia

To była bardzo udana niedziela w wykonaniu naszych młodych szczypiornistów z klubu KS Orzeł Opole. Wczoraj wzięliśmy udział w turnieju Piłki Ręcznej, który został zorganizowany w Białej k. Wielunia z okazji zakończenia zimowych ferii w województwie łódzkim. Stawkę zespołów prócz naszej ekipy stanowiły drużyny z tamtejszego regionu – Biała oraz dwa zespoły MKS Wieluń. Zagraliśmy systemem mecz i rewanż, co dało nam w sumie 6 rozegranych spotkań. Odnieśliśmy 5 zwycięstw i jeden remis, co pozwoliło naszym Orzełkom na zdobycie pierwszego miejsca w zawodach.

Choć triumf  w rozgrywkach bardzo cieszy, to dla zawodników i trenera wiele pozytywów przyniosła zespołowa gra i wypełnianie na boisku przedmeczowych założeń.  Nasz zespół  z meczu na mecz rozgrywał się, scalał i prezentował co raz wyższy poziom, co pokazują poszczególne wyniki. Bagaż 6 meczów z solidnymi zespołami, które mają za sobą przepracowany zimowy obóz sportowy, to z pewnością spora dawka materiału  do analizy i świetna lekcja szkoleniowa.

Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Kacper Aksamit, a najlepszym bramkarzem całego turnieju został Maciej Kaszubski z KS Orzeł Opole, który debiutował na tej pozycji podczas łódzkiego turnieju.

Wyniki:

Biała – Orzeł Opole  8:8

Wieluń I – Orzeł Opole  7:12

Wieluń II – Orzeł Opole  10:15

Orzeł Opole – Biała  15:7

Orzeł Opole – Wieluń I  12:10

Orzeł Opole – Wieluń II  21:6

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Orzeł Opole
  2. Biała
  3. MKS Wieluń I
  4. MKS Wieluń II

 

 

Komentarze

komentarz