Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Kadra wojewodzka

Orzełki z powołaniami do kadry wojewódzkiej!

W dniach 7.09 – 8.09.2018 w Grodkowie odbyła się specjalistyczna konsultacja dla wyznaczonej grupy zawodników z rocznika 2003 i młodsi, z województwa opolskiego.

Wśród 20 powołanych szczypiornistów z opolskich klubów znalazły się trzy nazwiska zawodników z naszej drużyny. Szansę pokazania się w kadrze wojewódzkiej otrzymali bramkarz, Marcel Ciasto oraz rozgrywający – Kamil Lilien i Przemysław Stachera.

Powołania dla naszych Orzełków to z pewnością docenienie pracy i szkolenia, jakie odbywa się w naszym klubie, gdyż młodzi zawodnicy stanowią rocznik 2004, czyli są o rok młodsi niż pozostali kadrowicze i mają jeszcze cały sezon  przed sobą, aby dojrzeć do wieku juniora młodszego.

Przez dwa dni pod wodzą trenerów Macieja Nawrockiego oraz Wojciecha Aksamita, młodzi szczypiorniści doskonalili elementy gry w obronie, ataku pozycyjnym, kontrataki oraz grę kombinacyjną. Były również ćwiczenia rozciągające oraz zajęcia z piłki ręcznej plażowej.

Naszym zawodnikom gratulujemy wyróżnienia i liczymy na dalszy owocny rozwój, a powołania niech będą motywacją dla pozostałych graczy do ciężkiej pracy, gdyż w kręgu zainteresowania trenerów było jeszcze kilku „Orzełków”.

Komentarze

komentarz