Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
LETNI OBOZ SPORTOWY

Letni obóz sportowy dla wyróżnionych zawodników V edycji MHL

Za nami V edycja Mini Handball Ligi, która dostarczyła wielu sportowych emocji, a na parkiecie mogliśmy podziwiać fantastyczne parady bramkarskie, niesamowite akcje w ofensywie oraz liczne gole.

Ponad stu dwudziestu młodych adeptów szczypiorniaka wzięło udział w największych rozgrywkach piłki ręcznej w naszym regionie. Po ostatnim meczu finałowym poznaliśmy końcową klasyfikację turnieju oraz medalistów tegorocznej edycji.  W wielkiej „czwórce” znalazły się dwie ekipy z miasta Opola oraz dwie drużyny spoza stolicy województwa opolskiego.
W rozgrywkach triumfowała  szkoła nr 1 z Opola, która po fantastycznym meczu finałowym pokonała PSP z Dąbrowy. Na najniższym stopniu podium stanęła Szkoła Podstawowa z Grodkowa. Czwarte miejsce, tak mało lubiane przez sportowców, zajęli po raz drugi z rzędu podopieczni trenera Czesława Sajko z SP nr 21.

To właśnie młodzi gracze byli głównymi aktorami na boisku, bez których nie byłoby tak fantastycznego widowiska. Na parkiecie pojawiło się wiele młodych i obiecujących talentów, a najlepsi, którzy wyróżnili się podczas czterech turniejów V edycji, otrzymali na zakończenie rozgrywek nominacje na letni obóz sportowy, który w całości będzie sfinansowany przez AKADEMIĘ ORZEŁ OPOLE.

Letni obóz sportowy odbędzie się w terminie 12.08 – 16.08.2019 w Kompleksie rekreacyjno – sportowym KOWALSKA 2. Wypoczynek będzie miał charakter półkolonii, a uczestnicy będą spotykali się przez 5 dni w godzinach porannych na zajęciach sportowych na hali przy Kowalskiej 2,natomiast po treningu na uczestników czekają ciekawe wyjścia zorganizowane. Wśród atrakcji będą m.in.: seans w kinie, gra w kręgle, zajęcia na letnim basenie oraz rejs statkiem po Odrze.
„Mini Handball Liga Camp 2019” zakończy się wręczeniem zaproszeń do młodzieżowego Klubu sportowego Orzeł Opole, w którym już od września wszyscy nominowani będą mogli rozpocząć regularne treningi z piłki ręcznej. Gra w klubie to nie tylko szansa rozwoju, ale także możliwość wyjazdu na ciekawe turnieje i okazja do regularnej gry oraz rywalizacji z rówieśnikami.

Organizatorzy wytypowali 28 nazwisk, a wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele wszystkich szkół startujących w tegorocznych rozgrywkach.
Przypominamy, że potwierdzenie zgłoszenia uczestnika należy nadesłać na adres e-mail: kontakt@orzelopole.pl do dnia 15 lipca 2019r., w treści podając imię, nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia dziecka oraz nr kontaktowy do rodziców / prawnych opiekunów.

Komentarze

komentarz