Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej

Letni obóz sportowy dla najlepszych zawodników PMHL 2016!

Za nami Turniej finałowy PEGO Mini Handball Ligi, który dostarczył  wielu sportowych emocji , na parkiecie mogliśmy podziwiać fantastyczne parady bramkarskie, niesamowite akcje w ofensywie oraz liczne gole. W rozgrywkach wzięła udział ponad setka dzieci z IV klas szkół podstawowych  z Opola i ościennych miejscowości. To właśnie młodzi gracze byli głównymi aktorami na boisku bez których nie byłoby tak fantastycznego widowiska. Na parkiecie pojawiło się wiele młodych i obiecujących talentów, a najlepsi, którzy wyróżnili się podczas czterech turniejów II edycji otrzymali na zakończenie rozgrywek nominacje  na letni obóz sportowy, który w całości będzie sfinansowany przez głównego sponsora – firmę Petrol Energy.

Letni obóz  sportowy odbędzie się w terminie 15.08 – 19.08.2016 w Kompleksie rekreacyjno – sportowym Gwardia. Obóz odbędzie się w formie półkolonii, uczestnicy będą spotykać się przez 5 dni w godzinach porannych na zajęciach sportowych na Hali Gwardii, natomiast po treningu na uczestników czekają ciekawe wyjścia zorganizowane. PEGO Mini Handball Liga Camp zakończy się wspólnym grillem podczas którego trenerzy wręczą zaproszenia do Szkółki Orła Opole, w której już od września wszyscy nominowani będą mogli rozpocząć regularne treningi z piłki ręcznej. Gra w klubie to nie tylko szansa rozwoju, ale także możliwość  wyjazdu na ciekawe turnieje i okazja do regularnej gry oraz rywalizacji z rówieśnikami.

Organizatorzy wyróżnili 26 nazwisk, a wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele wszystkich szkół startujących w tegorocznych rozgrywkach.  W porozumieniu  z dyrektorami szkół  wszystkim uczestnikom , jak i ich rodzicom będą  przekazywane dalsze informacje związane z letnim Campem.

Komentarze

komentarz