Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Orzel Opole

IV miejsce Orła rocznik 2005 na noworocznym graniu w Piotrkowie Trybunalskim

Po krótkiej świąteczno – noworocznej przerwie, grupy młodzieżowe Orła Opole wznowiły regularne starty w ogólnopolskich turniejach.

W  niedzielę, tj. 6.01.2019, Orzełki z rocznika 2005 wzięły udział w Noworocznym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. W rozgrywkach wystąpiły czołowe zespoły z kraju, takie jak: MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, Anilana Łódź, Zagłębie Sosnowiec oraz KSSPR Końskie.

Podczas zawodów obowiązywał system gry „każdy z każdym”, 2 x 20 minut, a o końcowej klasyfikacji zadecydowała ilość zdobytych punków.
Nasi młodzi zawodnicy, którzy na co dzień występują ze swoimi starszymi kolegami w Opolskiej Lidze Młodzika, mieli okazję do gry we własnej kategorii wiekowej oraz sprawdzenia się na tle solidnych rywali. Na cztery spotkania zanotowaliśmy jedno zwycięstwo i trzy porażki, warto jednak podkreślić klasę zespołów z którym graliśmy.

Turniej z pewnością przyniósł spory bagaż doświadczenia naszym Orzełkom oraz był okazją do zgrania się i sprawdzenia zawodników na różnych pozycjach na boisku.

Zawody odbyły się w  Hali OSiR „Relax”, ul.3-go Maja 6b, Piotrków Tryb.

Wyniki naszej drużyny:

MUKS Zagłębie Sosnowiec – Orzeł Opole   19:15

UKS Anilana Łódź – Orzeł Opole    29:17

Orzeł Opole – MKS Piotrkowianin    19:26

Orzeł Opole – KSSPR Końskie    31:5

Komentarze

komentarz