Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Turniej w Glucholazach

II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Gór Opawskich

W najbliższy weekend, tj. 29.03 – 31.03.2019, u podnóża gór Opawskich, w Ośrodku  wypoczynkowym BANDEROZA, odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej grup młodzieżowych. Przez trzy dni na parkietach hali sportowej będzie rywalizowała młodzież z roczników 2004-2005 oraz Dzieci z rocznika 2007-2008. W sumie będziemy oglądali ponad 30 emocjonujących spotkań, a na boisku prócz naszych zespołów pojawią się takie marki jak Zagłębie Lubin , SPR Grunwald Ruda Śl., ŚKPR Świdnica oraz MUKS Siódemka Mysłowice.

Podczas pierwszej, październikowej edycji, w kategorii Młodzików triumfował zespół z Lubina, który będzie bronił w Głuchołazach tytułu, natomiast w młodszej grupie bezkonkurencyjny wówczas był zespół PSP nr 3 Olimp Grodków.

W obu kategoriach wiekowych Orzeł Opole wystawi po dwie drużyny, a do Głuchołaz przyjedzie prawie 50 zawodników naszego klubu, co świadczy o prężnym rozwoju naszej szkółki.

W kategorii Młodzika obowiązuje system gier każdy z każdym, 2 x 25 min, natomiast w rywalizacji Dzieci, każdy zespół rozegra mecz z każdym, systemem “mecz i rewanż”, a spotkanie będzie trwało 2 x 15 min.
Wszystkie mecze od piątku do niedzieli włącznie będą rozgrywane w hali sportowej przy Ośrodku wypoczynkowym BANDEROZA, ul. Powstańców Śl. 23

Projekt współfinansowany jest przez Urząd marszałkowski województwa Opolskiego oraz organizowany we współpracy z Opolskim Związkiem Piłki Ręcznej.

UCZESTNICY:

Młodzik kat. 2004 – 2005 DZIECI 2007-2008
 Orzeł OPOLE I

MKS Zagłębie Lubin

MUKS „Siódemka” Mysłowice

Orzeł II

         ORZEŁ OPOLE I

SPR Grunwald Ruda Śl.

ŚKPR Świdnica

PSP nr 26 Opole

Orzeł II

Komentarze

komentarz