Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole

Finał Wojewódzkiej Ligi Dzieci w najbliższą niedzielę!

W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia w Kompleksie Rekreacyjno – Sportowym GWARDIA zorganizujemy finałowy turniej Wojewódzkiej Ligi OZPR w kategorii Dzieci – Chłopcy. Prócz naszej ekipy, która broni mistrzowskiego tytułu sprzed roku, posiadając tym samym przywilej organizacji rozgrywek., w turnieju wezmą udział dwie najlepsze drużyny z grupy „A” – Olimp Grodków i SKS Orlik Brzeg oraz zwycięzca grupy „B”, APSR Zawadzkie.

Jeszcze dwa lata temu nasze Orzełki zbierały na ligowych parkietach cenne doświadczenie, a w potyczkach z zespołami naszego regionu schodziły pokonane, jednakże każdy mecz przynosił lekcję pokory, a przede wszystkim naukę szczypiorniaka, która zaprocentowała w tegorocznych potyczkach. W minionym sezonie wygraliśmy już wszystkie nasze spotkania, zarówno w fazie grupowej, jak i podczas turnieju finałowego, zdobywając tym samym Mistrzostwo Województwa.

W fazie grupowej obecnych rozgrywek Orzeł Opole rywalizował z Gwardią Opole, ASPR Zawadzkie oraz Siódemką Ozimek. Podczas czterech regionalnych turniejów odnieśliśmy 7 zwycięstw, co dało nam awans do finału wojewódzkiego z drugiego miejsca.

Wojewódzki Finał Opolskiej Ligi Dzieci odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia 2018 o godz. 9:00 w „Hali Gwardii” przy ulicy Kowalskiej 2.

 

Harmonogram Turnieju Finałowego Wojewódzkiej Ligi Dzieci:

ASPR Zawadzkie – Orzeł Opole

UKS Olimp Grodków – SKS Orlik Brzeg

Orzeł Opole – SKS Orlik Brzeg

ASPR Zawadzkie – UKS Olimp Grodków

UKS Olimp Grodków – Orzeł Opole

SKS Orlik Brzeg – ASPR Zawadzkie

Komentarze

komentarz