Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Obóz Orła Opole

Zimowy obóz dla dzieci

Obóz Orła OpoleMiło nam poinformować, że Kuratorium Oświaty pozytywnie zaopiniowało nasz wniosek zgłoszeniowy dotyczący zimowego obozu dla dzieci z klubu Orzeł Opole. Półkolonie odbędą się w przyszłym tygodniu, w dniach 8.02 – 12.02.2016.

Obóz ma charakter sportowo – rekreacyjny, a jego celem jest zaktywizowanie dzieci podczas zimowej przerwy. W ciągu 5 dni uczestnicy mają zagwarantowaną moc atrakcji. Każdego dnia prócz treningów, podczas których trenerzy zamierzają wprowadzić wiele ciekawych ćwiczeń i zabaw, na naszych najmłodszych czekają wyjścia do kina, na kręgle i basen. W programie jest także przewidziany wyjazd na Laser Paintball, który jest nowością w naszym mieście, a dla wszystkich dzieci będzie stanowił nie lada gratkę i dostarczy z pewnością niezapomnianych wrażeń.

Podczas 5 intensywnych dni nad bezpieczeństwem dzieci będzie czuwała wykwalifikowana kadra medyczna, a po każdym porannym treningu na naszych podopiecznych będzie czekał pyszny obiad.
Zwieńczeniem obozu „Orzeł Opole Camp” będzie sobotni turniej piłki ręcznej „Petrol Energy Cup” z udziałem 4 zespołów. Rozgrywki odbędą się w godzinach 14.00 – 17.00 na Hali Gwardii, a system gier „każdy z każdym” gwarantuje wszystkim zespołom rozegranie trzech emocjonujących spotkań.

Komentarze

komentarz