Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Orzeł Opole - OSiR Komprachcice

Sportowy obóz zimowy – dzień II

Orzeł Opole - OSiR KomprachciceNasi młodzi szczypiorniści drugi dzień obozu sportowego rozpoczęli od zajęć na hali. Po intensywnej rozgrzewce obozowicze ćwiczyli dzisiaj różne warianty rozegrania piłki przy biernej i aktywnej postawie obrońcy, a także doskonalili precyzyjne podania piłki w ruchu.

Po porannych zajęciach, przy sprzyjającej aurze grupa udała się na obiad, a następnie wyruszyła na wybrany wcześniej seans do kina. Po wspólnym oglądaniu filmu na dużym ekranie, zawodnicy powrócili na halę Gwardii.

Podczas drugiego dnia obozu zamiast popołudniowej sesji treningowej, zaplanowano mecz sparingowy z rówieśnikami z Komprachcic. Była to świetna okazja, aby po dłuższej przerwie w sportowej rywalizacji znów sprawdzić swoje umiejętności na tle wymagającego rywala. Czas gry ustalono na 3 x 15 min. Szansę zagrania w dzisiejszym meczu otrzymali wszyscy zawodnicy, którzy uczestniczą w obozie, każdy mógł wykazać się na parkiecie i wykorzystać umiejętności szlifowane na treningach. Najważniejsza była sportowa rywalizacja, współpraca na boisku i dobra zabawa. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 31:25.

Komentarze

komentarz