Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole

IV dzień obozowych zmagań dla najlepszych zawodników MHL 2017

Czwarty, a jednocześnie przedostatni dzień letniego obozu sportowego dla wyróżnionych młodych adeptów piłki ręcznej III edycji Mini Handball Liga, tradycyjnie już rozpoczął się od zajęć na hali sportowej. Uczestnicy półkolonii doskonalili elementy piłki ręcznej w praktyce z użyciem piłek, a przez większość treningu młodzi zawodnicy mieli okazję do „gierek” i rywalizacji turniejowej. Jednakże podczas gry trenerzy zwracali baczną uwagę na popełniane błędy, ale także na poprawne zagrania, aby młodzi szczypiorniści nabierali dobrych nawyków.

Zajęcia zostały zakończone miłą niespodzianką, gdyż trenerzy nagrodzili zawodników, którzy we wczorajszej rywalizacji na kręgielni  zdobyli największą ilość punktów na poszczególnych torach. Ku uciesze pozostałych, wszyscy otrzymali od naszej kadry szkoleniowej małe upominki.

Po obiedzie i krótkim odpoczynku w Tawernie Gwardia czekał nas relaks na pokładzie statku „Opolanin” podczas godzinnego rejsu po rzece Odrze. Miny dzieciaków mówią same za siebie – podobało się naszym podopiecznym, jak i niezawodnym trenerom, co pokazują zdjęcia na naszym klubowym facebook’u 🙂

Komentarze

komentarz