Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej

II dzień letniej półkolonii dla uczestników MINI Handball Liga 2018

Dziś od wczesnych godzin porannych  kontynuowaliśmy zajęcia z wyselekcjonowaną grupą zawodników IV edycji Mini Handball Liga na hali sportowej Kompleksu Rekreacyjno – Sportowego GWARDIA. Po rozgrzewce młodzi adepci piłki ręcznej brali udział w ćwiczeniach, które kolejno doskonaliły poszczególne elementy piłki ręcznej, a na zakończenie treningu rozegrany został mini turniej szczypiorniaka, który pozwolił na wykorzystanie wcześniej ćwiczonych technik oraz sportową rywalizację z rówieśnikami.

Po porze obiadowej wybraliśmy się do kina Helios na seans „Młodzi Tytani: AKCJA”. Animowany film dostarczył wielu pozytywnych wrażeń, a młodzi widzowie byli zachwyceni bajką na dużym ekranie.

Wszyscy z uśmiechem na twarzach zakończyli drugi dzień zmagań, w grupie panuje pełna akceptacja i koleżeństwo, co świadczy, że chłopaków wyróżniają nie tylko sportowe umiejętności, ale także postawa godna sportowca oparta na zasadach fair-play.

Letnie półkolonie trwają do piątku, 17 sierpnia, a wyróżnieni zawodnicy trenują  pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców Akademii Orzeł Opole, Maciej Nawrockiego i Łukasza Gradowskiego.

Komentarze

komentarz