Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
ks-orzel-opole

X Memoriał im Stanisława Gronkiewicza w Konstantynowie Ł.

Już po raz trzeci na zaproszenie KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki weźmiemy udział w Turnieju Piłki Ręcznej z okazji Święta Niepodległości połączonego z X Memoriałem im. Stanisława Gronkiewicza. Rozgrywki jak co roku odbywają się 11 listopada, w dzień Narodowego Święta Niepodległości oraz ku pamięci Stanisława Gronkiewicza, działacza sportowego, nauczyciela, wychowawcy oraz Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Ręcznej.

Podobnie jak w poprzednich latach obsada turnieju nie zawiodła, a do województwa łódzkiego zjadą bardzo mocne zespoły piłki ręcznej z całej Polski. Rywalizacja będzie toczyła się w dwóch czterozespołowych grupach, systemem każdy z każdym.  W najbliższą sobotę Orzeł Opole będzie bronił tytułu zdobytego przed rokiem, ale zadanie to z pewnością nie będzie łatwe, gdyż już na etapie fazy grupowej zmierzymy się z takimi zespołami jak Wisła Płock, Piotrkowianin Piotrków Tryb. oraz gospodarz, KKS Włókniarz.

Dla naszych młodych chłopaków jest to wspaniała okazja do zagrania z rówieśnikami z rocznika 2004, gdyż na co dzień, zarówno w Opolskiej Lidze Młodzika, jak i w Ogólnopolskich turniejach grają zazwyczaj ze starszą młodzieżą. Zawody będą świetnym sprawdzianem i możliwością zagrania co najmniej 4 spotkań podczas jednego dnia rozgrywek.

Obecny tydzień jest niezwykle intensywny dla starszych Orzełków. Najpierw w piątek o godzinie 18:15 w ramach III kolejki Opolskiej Ligi Młodzika zagramy w Brzegu z tamtejszym Orlikiem, a już następnego dnia czeka nas bardzo silnie obsadzony turniej w Konstantynowie Łódzkim .

 

Uczestnicy turnieju:
GRUPA „A”                                                                                        GRUPA „B”
1. PIOTRKOWIANIN Piotrk ów Tryb.                                                1. SZCZYPIORNIAK Lesznowola
2. WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki                                              2. START Konin
3. ORZEŁ Opole                                                                                 3. OSTROVIA Ostrów Wlkp.
4. WISŁA Płock                                                                                   4. UMKS PMOS Chrzanów

Komentarze

komentarz