Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole-rocznik 2004

Młodzicy Orła zajmują 3. miejsce podczas turnieju w Świdnicy

Przygotowania do nowego sezonu idą w naszym klubie pełną parą, najstarsi z roczników 2004 oraz 2005 mają już za sobą letni obóz sportowy w Głuchołazach a wczoraj zakończyli trzydniowe zmagania w Świdnicy, które skupiły najlepsze zespoły z naszego kraju, a na zaproszenie organizatora pojawiły się także drużyny z Czech i Niemiec.

Na Festiwalu Piłki Ręcznej w Świdnicy wystartowaliśmy w kategorii Młodzika. Nasze Orzełki pierwszego dnia pokonały Spartakus BUK oraz zanotowały porażkę z gospodarzami ŚKPR Świdnica, a w kolejnym dniu po świetnych meczach wygrali kolejno z UKS Dziewiątka Legnica oraz Bór Oborniki Ślaskie, w trzecim spotkaniu ulegliśmy mistrzowi województwa śląskiego – MKS Ustroń. Ostatniego dnia zmagań wygraliśmy zdecydowanie nasze spotkania z Tróją Nowa Sól, TS Siemiatycze oraz Spartakus BUK II. Osiągnięte wyniki dały nam 3. lokatę w całym turnieju, co pokazuje, że jesteśmy przygotowani do wyzwań nadchodzącego sezonu.

Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został Kamil Lilien. Gratulujemy!

Turniej w Świdnicy to świetne przetarcie przed nowym sezonem 2018/2019, nasza drużyna rozegrała 8 spotkań przez trzy dni, co dostarczyło nam sporego bagażu doświadczenia i dobry materiał do analizy.

Wyniki 7. Festiwalu Piłki Ręcznej w Świdnicy:

Orzeł Opole – UKS Spartakus Buk  20:15
Orzeł Opole – ŚKPR Świdnica  14:21

Orzeł Opole – UKS Dziewiątka Legnica  19:14
Bór Oborniki Śląskie – Orzeł Opole  16:17
Orzeł Opole – MKS Ustroń  8:16

Orzeł Opole – UKS Trójka Nowa Sól.  20:6
Orzeł Opole – TS Siemiatycze  29:11
Orzeł Opole – Spartakus Buk II  27:9

Komentarze

komentarz