Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej

PRZEKAŻ SWÓJ 1️% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ KLUBU SPORTOWEGO Orzeł Opole

Stowarzyszenie Klub Sportowy Orzeł Opole istnieje od 2016r., a w 2019 roku podmiot uzyskał status Organizacji Pożytku Publicznego. 
Obecnie nasza Akademia zrzesza blisko 100 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych, a jako klub przynależymy do struktur Opolskiego Związku Piłki Ręcznej oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce, co pozwala na rywalizację w okręgowej i centralnej lidze szczypiorniaka.
Orzeł Opole to mistrz województwa opolskiego w kategoriach: Dzieci – Chłopcy oraz MŁODZIK, a drużyna, która w roku 2016 zdobyła tytuł, aktualnie rywalizuje w Opolskiej Lidze Juniora Młodszego, z aspiracjami na awans do grupy 32 najlepszych drużyn w Polsce, co nie pozostaje bez pokrycia, gdyż najstarszy rocznik w naszym klubie to wielokrotni medaliści i zdobywcy pucharów na imprezach ogólnopolskich w latach 2016 – 2020, a także wicemistrzowie międzynarodowego turnieju piłki ręcznej we włoskim TERAMO w roku 2017.
W ramach nieodpłatnej działalności pożytku publicznego, organizujemy zajęcia sportowe na hali, wyjazdy na turnieje i zawody sportowe, półkolonie oraz obozy sportowe dla dzieci i młodzieży z Miasta Opola oraz ościennych miejscowości.
W roku 2019 w ramach programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych pn.: „Prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowych w 2019 roku”, realizowaliśmy projekt aktywizacji dzieci i młodzieży w ramach pozalekcyjnych zajęć z piłki ręcznej.

 

Zachęcamy do wsparcia naszego klubu poprzez przekazanie 1% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Klub Sportowy Orzeł Opole.
Zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane na rozwój naszego młodzieżowego klub piłki ręcznej, zakup sprzętu sportowego oraz pokrycie kosztów wyjazdów na turnieje, które stanowią bardzo ważny aspekt szkoleniowy dla młodych adeptów szczypiorniaka.

Nazwa podmiotu: Stowarzyszenie Klub Sportowy Orzeł Opole
NR KRS: 0000642011

Komentarze

komentarz