Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Mini Handball Liga Camp 2018

Zaproszenia na letni obóz sportowy dla uczestników MHL 2018

Za nami IV edycja Mini Handball Ligi, która dostarczyła wielu sportowych emocji, a na parkiecie mogliśmy podziwiać fantastyczne parady bramkarskie, niesamowite akcje w ofensywie oraz liczne gole.

Ponad stu dwudziestu młodych adeptów szczypiorniaka wzięło udział w największych rozgrywkach piłki ręcznej w naszym regionie. Po ostatnim meczu finałowym poznaliśmy końcową klasyfikację turnieju oraz medalistów tegorocznej edycji.  W wielkiej „czwórce” znalazły się dwie ekipy z miasta Opola oraz dwie drużyny spoza stolicy województwa opolskiego.
W rozgrywkach triumfowała  szkoła nr 1 z Opola, która po fantastycznym meczu finałowym pokonała obrońców tytułu PSP nr 3 Olimp Grodków. Na najniższym stopniu podium, po raz drugi z rzędu stanęła Szkoła Podstawowa z Zawadzkiego. Czwarte miejsce, tak mało lubiane przez sportowców, zajęli podopieczni trenera Czesława Sajko z SP nr 21.

To właśnie młodzi gracze byli głównymi aktorami na boisku, bez których nie byłoby tak fantastycznego widowiska. Na parkiecie pojawiło się wiele młodych i obiecujących talentów, a najlepsi, którzy wyróżnili się podczas czterech turniejów IV edycji otrzymali na zakończenie rozgrywek nominacje na letni obóz sportowy, który w całości będzie sfinansowany przez głównego sponsora klubu.

Letni obóz sportowy odbędzie się w terminie 13.08 – 17.08.2018 w Kompleksie rekreacyjno – sportowym Gwardia. Obóz będzie miał charakter półkolonii, a uczestnicy będą spotykać się przez 5 dni w godzinach porannych na zajęciach sportowych na „Hali Gwardii”, natomiast po treningu na uczestników czekają ciekawe wyjścia zorganizowane. Wśród atrakcji będą m.in.: seans w kinie, gra w kręgle, zajęcia na letnim basenie oraz rejs statkiem po Odrze.
„Mini Handball Liga Camp 2018” zakończy się wręczeniem zaproszeń do młodzieżowego Klubu sportowego Orzeł Opole, w którym już od września wszyscy nominowani będą mogli rozpocząć regularne treningi z piłki ręcznej. Gra w klubie to nie tylko szansa rozwoju, ale także możliwość wyjazdu na ciekawe turnieje i okazja do regularnej gry oraz rywalizacji z rówieśnikami.

Organizatorzy wytypowali 28 nazwisk, a wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele wszystkich szkół startujących w tegorocznych rozgrywkach.
Przypominamy, że potwierdzenie zgłoszenia uczestnika należy nadesłać na adres e-mail: kontakt@orzelopole.pl do dnia 15 lipca 2018r., w treści podając imię, nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia dziecka oraz nr kontaktowy do rodziców / prawnych opiekunów.

 

Komentarze

komentarz