Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Orzeł Opole rocznik 2004

Turniej ligi OZPR chłopców w Grodkowie

Orzeł Opole rocznik 2004Podczas niedawno zakończonego obozu sportowego dla dzieci z klubu Orzeł Opole, mieliśmy wiele godzin intensywnych zajęć i treningów na hali sportowej. Nasi młodzi adepci piłki ręcznej doskonalili podania, rzuty na bramkę z różnych pozycji na boisku, pracowali nad kondycją fizyczną i koordynacją ruchową, a także ćwiczyli nad poprawą gry w obronie. Przepracowany okres oraz zdobyte umiejętności zawodnicy będą mieli okazję wykorzystać już w najbliższą środę, 17.02.2016.

W ramach rozgrywek w okręgowej lidze OZPR chłopców zmierzymy się na turnieju w Grodkowie z KS Gwardią Opole, Orlikiem Brzeg oraz gospodarzami turnieju i niekwestionowanym liderem grupy A. Dla naszych podopiecznych będzie to także świetna okazja, aby zanotować na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach i choć nie będzie to łatwe zadanie, bo rywale są niezwykle mocni, a ponadto posiadają w swoich składach zawodników z rocznika starszego niż nasze dzieci, to mamy nadzieję że treningi i zajęcia odbyte podczas zimowego obozu sportowego przyniosą efekty już podczas najbliższych meczów.

Swoje pierwsze spotkanie rozegramy z Olimpem Grodków, który w rozgrywkach w sezonie 2015 / 2016 nie znalazł jeszcze swojego pogromcy i z kompletem punktów pewnie przewodzi w tabeli.

Naszym drugim rywalem na turnieju będzie Gwardia Opole, która dysponuje zbliżonym potencjałem sportowym do naszego zespołu, a tegoroczne mecze pomiędzy tymi drużynami stały na niezwykle wyrównanym poziomie. Na zakończenie rozgrywek w Grodkowie zagramy z silną ekipą z Brzegu, której liderem jest rosły rozgrywający Jakub Kałamaniuk .

Zbiórka przed wyjazdem na turniej będzie miała miejsce o 13:45 przed Kompleksem rekreacyjno – sportowym Gwardia w Opolu. Wyjazd na halę przy ulicy Sienkiewicza w Grodkowie planowany jest o godzinie 14:00.

Komentarze

komentarz