Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
polkolonia 2018-orzel opole

Rusza letnia półkolonia dla najlepszych zawodników IV edycji MHL!

Pierwszą część wakacyjnego sierpnia rozpoczęliśmy letnim obozem sportowym dla wyróżnionej grupy uczestników tegorocznej edycji Mini Handball Liga, którzy swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem wyróżnili się na tle ponad setki uczestników.

W poniedziałkowy poranek, w Kompleksie Rekreacyjno Sportowym GWARDIA stawiła się grupa 16 – u zawodników, którzy będą uczestniczyć w letnich półkoloniach. Zajęcia rozpoczęły się od przypomnienia regulaminu obozu, ogólnych reguł fair – play oraz zasad przestrzegania higieny osobistej. Następnie trenerzy Maciej Nawrocki oraz Łukasz Gradowski przeprowadzili 2,5 godzinny blok treningowy, podczas którego zawodnicy doskonalili podania, chwyty oraz rzuty na bramkę. Ćwiczenia na hali sportowej zakończyły się gierką w mini handball podczas której cztery drużyny rywalizowały na dwóch połówkach hali Gwardii.

Po części sportowej na naszych młodych podopiecznych czekał ciepły dwudaniowy posiłek.
W ramach dzisiejszych atrakcji wybraliśmy się na opolskie Rollkowisko, gdzie zabawa była przednia, a wielu zawodników pokazało, że nie tylko w piłkę ręczną grać potrafią, ale i jazda na rolkach nie jest im obca. Ponadto do dyspozycji uczestników była strefa sportowa, gdzie mogli zagrać w tenisa stołowego, koszykówkę oraz mini piłkę nożną.

Letni obóz  sportowy odbywa się w formie półkolonii w terminie 13.08 – 17.08.2018 w Kompleksie rekreacyjno – sportowym Gwardia.
Organizatorzy zapewniają opiekę kadry pedagogicznej w trakcie trwania obozu, ubezpieczenie uczestników, opiekę medyczną, dwudaniowy ciepły posiłek oraz ciekawe atrakcje pozasportowe.
Do dyspozycji zawodników jest pełnowymiarowa hala sportowa, zewnętrzne boisko tartanowe, oraz zewnętrzne boisko trawiaste.

Komentarze

komentarz