Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
sportbonus

ORZEŁ OPOLE przystąpił do programu Sportbonus

Miło nam poinformować, że z dniem 26 października 2017 Klub Sportowy Orzeł Opole przystąpił do programu SPORTBONUS. Od dziś Rodzice naszych Orzełków oraz sympatycy i przyjaciele naszego Klubu mogą nie tylko wspierać go swoim dopingiem, mają też szansę, aby gromadzić fundusze na jego działalność oraz współdecydować o kierunkach rozwoju.

SPORTBONUS jest projektem opracowanym przez Fundację Kibica. Jego celem jest wykorzystanie zaangażowania kibiców i sympatyków sportu do gromadzenia środków dla wsparcia rozwoju klubów sportowych, poprawę infrastruktury, warunków szkolenia młodzieży lub inne potrzeby określone przez Klub. Warto podkreślić, że jest to pierwszy tego typu Program, gdzie Kibic zyskuje prawo współdecydowania o losach klubu, stając się nie tylko obserwatorem, ale też Partnerem – wspomina prezes Fundacji Kibica, operatora programu Sportbonus, Bartosz Kwiatkowski.

Sportbonus to największa akcja społeczna w historii polskiego sportu. Razem tworzymy jeden zespół, który wspiera lokalne kluby, drużyny i organizacje w szkoleniu dzieci i młodzieży.
Zgłoszone do Sportbonus Dzieciom kluby gromadzą punkty, które zdobywane są za różne formy aktywności sympatyków. Każdy punkt to krok bliżej do atrakcyjnych nagród, które można zdobyć co tydzień aż do zakończenia akcji, tj. do 31 grudnia tego roku.

Jak zdobywa się punkty?
Punkty w akcji Sportbonus Dzieciom otrzymuje się za następujące formy aktywności sympatyków:

  • Głos oddany przez sympatyka w głosowaniu na klub – 1 punkt.
  • Głos oddany przez osobę, którą zaprosił sympatyk – 1 punkt.
  • Zakup w sklepie www.sportbonus.pl – 1 punkt.
  • Zgłoszenie podmiotu, który zostanie oficjalnym Partnerem Sportbonus – 3 punkty.
  • Podanie numeru karty płatniczej przez sympatyka – 3 punkty.
  • Pobranie i zalogowanie się w aplikacji mobilnej Sportbonus – 3 punkty.

Poprzez przystąpienie do programu pragniemy aktywizować społeczność zgromadzoną wokół naszego Klubu, szczególnie rodzinę naszych podopiecznych.
Gorąco Zachęcamy do przystąpienia do programu. Cieszymy się, że kibice oraz rodzice jeszcze aktywniej będą mogli decydować o tym, co dzieje się w klubie.

Zagłosuj na Klub Sportowy Orzeł Opole www.sportbonus.pl/klub/stowarzyszenie_klub_sportowy_orzel_opole-1819

Więcej o akcji: www.sportbonus.pl/o-programie

Komentarze

komentarz