Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
Hanbdall-Banderoza

Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej w Głuchołazach

W najbliższy weekend, tj. 26.10 – 28.10.2018, u podnóża gór Opawskich, w Ośrodku  wypoczynkowym BANDEROZA, odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej grup młodzieżowych. Przez trzy dni na parkietach hali sportowej będzie rywalizowała młodzież z roczników 2004-2005 oraz Dzieci z rocznika 2006-2007. W sumie będziemy oglądali ponad 30 emocjonujących spotkań, a na boisku prócz naszych zespołów pojawią się takie marki jak NIelba Wągrowiec, Zagłębie Lubin , PABIKS Pabianice oraz MUKS Siódemka Mysłowice. Jeżeli chodzi o młodszą grupę to rywalizacja będzie toczyła się wśród zespołów z województwa opolskiego, pośród których zobaczymy PSP 3 Olimp Grodków, Gwardię Opole, PSP nr 26 Opole oraz nasze ekipy.

W obu kategoriach wiekowych Orzeł Opole wystawi po dwie drużyny, a do Głuchołaz przyjedzie ponad 40 zawodników naszego klubu, co do tej pory nie zdarzyło się nam na żadnym turnieju, a świadczy o prężnym rozwoju naszej szkółki.

W kategorii Młodzika obowiązuje system gier każdy z każdym, 2 x 20 min, natomiast w rywalizacji Dzieci, każdy zespół rozegra mecz z każdym, systemem mecz i rewanż, a spotkanie będzie trwało 2 x 15 min.
Wszystkie mecze od piątku do niedzieli włącznie będą rozgrywane w hali sportowej przy Ośrodku wypoczynkowym BANDEROZA, ul. Powstańców Śl. 23

Projekt współfinansowany jest przez Urząd marszałkowski województwa Opolskiego oraz organizowany we współpracy z Opolskim Związkiem Piłki Ręcznej.

UCZESTNICY:

Młodzik kat. 2004 – 2005 DZIECI 2006-2007
·         Orzeł OPOLE I

·         SPR PABIKS Pabianice

·         MKS Zagłębie Lubin

·         MUKS „Siódemka”Mysłowice

·         MKS Nielba Wągrowiec

·         Orzeł II

·         ORZEŁ OPOLE I

·         Gwardia Opole

·         PSP 3 Olimp Grodków

·         PSP nr 26 Opole

·         Orzeł II

 

 

Komentarze

komentarz