Orzeł Opole

Klub piłki ręcznej
orzel-opole

Młodzicy zakończyli letni obóz sportowy w Głuchołazach

Najstarsza młodzież z Klubu Sportowego Orzeł Opole zakończyła w niedzielę letni obóz sportowy w ośrodku „Banderoza” w Głuchołazach. Młodzi adepci piłki ręcznej z roczników 2003, 2004 oraz 2005 wrócili zmęczeni, ale w pełni zadowoleni z przepracowanego okresu. Przez 5 dni nie brakowało ciężkiej pracy na treningach, Nasi zawodnicy odbyli 10 zróżnicowanych jednostek treningowych na pełnowymiarowym boisku do piłki ręcznej oraz rozegrali kilka meczów kontrolnych w tym z Gwardią Opole i dobrze nam znaną drużyną z Konstantynowa Łódzkiego.

Trenerzy Maciej Nawrocki oraz Bogumił Baran zrealizowali plan szkoleniowy, który obejmował pracę nad techniką, koordynacją, kondycją fizyczną oraz wieloma elementami piłki ręcznej.
Na co dzień uczestnicy obozu korzystali z bogatej oferty sportowej ośrodka oraz zewnętrznego boiska do gier i zabaw, a także boiska do „plażówki”. Podczas pobytu nasi zawodnicy mieli również czas na relaks i odnowę biologiczną, a zwieńczeniem pobytu było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Letni obóz sportowy był niezwykle ważnym etapem przygotowań do nowego sezonu 2018/2019, od poniedziałku nasza młodzież rozpoczęła regularne treningi na „Hali Gwardii”, a podsumowaniem tego okresu i jednocześnie sprawdzianem formy będzie ogólnopolski, trzydniowy turniej piłki ręcznej w Świdnicy w terminie 30.08– 1.09.2018.

Komentarze

komentarz